O KLUBE
TRÉNERI
TRÉNINGY
NOVINKY
KALENDÁR
VÝSLEDKY
FOTKY
DOWNLOAD
BOOTCAMP
TAEBO
JÓGA
Vysledky sutaze
Kachikan Cup 2017    LANGUAGE:
PROPOZÍCIE VÝSLEDKY ŠTATISTIKA
UMIESTNENIA
Zoznam podľa
KATEGÓRII
ODHLÁSIŤ SA

K A C H I K A N    C U P    2 0 1 5
VÝSLEDKY SÚŤAŽE
M1 - KATA - Chlapci 5-7 rokov     Počet účastníkov: 8
1.miesto Matej Lipták  Rapid Bratislava
2.miesto Marcel Smatana  Karate klub Topoľčany
3.miesto Martin  Kvasnica  Kachi Nitra
3.miesto Dávid  Gendeš  Športová škola karate

M2 - KATA - Chlapci 8-9rokov     Počet účastníkov: 19
1.miesto Timur Nikulin  Union Lviv
2.miesto Samuel Hlavačka  Kachi Nitra
3.miesto Maxim Bako  Kachi Nitra
3.miesto Juraj Muller  Kachi Nitra

M3 - KATA - Chlapci 10-11rokov     Počet účastníkov: 21
1.miesto Matúš Dávid  Kachi Nitra
2.miesto Tomáš  Nechyba  ŠKP karate Pisek
3.miesto Vlad Vivsyanyy  Union Lviv
3.miesto Denis Filip  Rapid Bratislava

M4 - KATA - Chlapci 12-13rokov     Počet účastníkov: 16
1.miesto Roman Hrčka  Športová škola karate
2.miesto Adrián Duhan  Športová škola karate
3.miesto Richard Šlehofer  Športová škola karate
3.miesto Viktor Škulec  Športová škola karate

M5 - KATA - Kadeti 14-15 rokov     Počet účastníkov: 7
1.miesto Jaroslav Pišta  KK Slovšport Trnava, o.z.
2.miesto Nicolas Droppa  Športová škola karate
3.miesto Dárius Duhan  Športová škola karate
3.miesto Daniel Zwach  Rapid Bratislava

M6 - KATA - Juniori 16-17 rokov     Počet účastníkov: 6
1.miesto Pavol Szolár  Budokan Zvolen
2.miesto Enriko  Duška  Kachi Nitra
3.miesto Tomáš  Belovič  TJ Metropol Košice
3.miesto Julian Enrik Smoliga  Športová škola karate

M7 - KATA - Seniori 18+ rokov     Počet účastníkov: 5
1.miesto Daniel Havlíček  Rapid Bratislava
2.miesto Enriko  Duška  Kachi Nitra
3.miesto Ludek Soudný  Red Dragon Team
3.miesto Ondrej Valach  KK BUNKAI Bratislava

M8 - KUMITE - Chlapci 5-7 rokov -25kg     Počet účastníkov: 7
1.miesto Alexander Bello  AC Uniza Žilina
2.miesto Daniel Kubáň  AC Uniza Žilina
3.miesto Andrej Tapfer  SHIHAN POPRAD
3.miesto Aurel Šalko  Karate Klub Detva

M9 - KUMITE - Chlapci 5-7 rokov +25kg     Počet účastníkov: 7
1.miesto Matej Lipták  Rapid Bratislava
2.miesto Martin  Kvasnica  Kachi Nitra
3.miesto Roland Petráš  Spartak Myjava
3.miesto Viktor Košík  SK CMK Banska Bystrica

M10 - KUMITE - Chlapci 8-9 rokov -28kg     Počet účastníkov: 10
1.miesto Samuel Cisár  Športová škola karate
2.miesto Roland Petráš  Spartak Myjava
3.miesto Viliam Bartoš  Športová škola karate
3.miesto Ján Chrenko  SK CMK Banska Bystrica

M11 - KUMITE - Chlapci 8-9 rokov +28kg     Počet účastníkov: 18
1.miesto Leny Turaz  KK Slovšport Trnava, o.z.
2.miesto Timur Nikulin  Union Lviv
3.miesto Bruno Mančík  KK TAIYÓ Kolárovo
3.miesto Jakub Majba  Kachi Nitra

M12 - KUMITE - Chlapci 10-11rokov -35kg     Počet účastníkov: 28
1.miesto Michal Zaťko  ŠŠK Prievidza
2.miesto Aleksander Opas  Budokan Wroclaw
3.miesto Samuel Mečír  KK Slovšport Trnava, o.z.
3.miesto Richard Hrabačka  Športová škola karate

M13 - KUMITE - Chlapci 10-11rokov +35kg     Počet účastníkov: 15
1.miesto Richard Mácha  Karate klub Katsudo Sabinov
2.miesto Filip Chudík   SHIHAN POPRAD
3.miesto Simon  Kováč  KK TRIUMPH
3.miesto Samuel Bagocký  Kachi Nitra

M14 - KUMITE - Chlapci 12-13 rokov -45kg     Počet účastníkov: 21
1.miesto Michal Mácha  Karate klub Katsudo Sabinov
2.miesto Danylo Kravchuk  Union Lviv
3.miesto Matúš Čanky  Spartak Myjava
3.miesto Rado Domagalskyy  Union Lviv

M15 - KUMITE - Chlapci 12-13rokov +45kg     Počet účastníkov: 19
1.miesto Christopher Horváth  KK TAIYÓ Kolárovo
2.miesto Áron Forró  KK TAIYÓ Kolárovo
3.miesto Bohunický Dominik  Rapid Bratislava
3.miesto Malik Bagaev  Športová škola karate

M16 - KUMITE - Kadeti 14-15 rokov -52kg     Počet účastníkov: 11
1.miesto Aris Nikolas Čela  MŠK Žiar nad Hronom
2.miesto Andrej Tvrdoň  Športová škola karate
3.miesto Igor Hauser  SHIHAN POPRAD
3.miesto Matej Jurík  ŠŠK Prievidza

M17 - KUMITE - Kadeti 14-15 rokov -57kg     Počet účastníkov: 9
1.miesto Mimolat Bagaev  Športová škola karate
2.miesto Maxim Didych  Union Lviv
3.miesto Erik Sklenka  MŠK Žiar nad Hronom
3.miesto Marek Šimun  Športová škola karate

M18 - KUMITE - Kadeti 14-15 rokov -63kg     Počet účastníkov: 14
1.miesto David Maroši  Športová škola karate
2.miesto Dmitro Zubrytskyy  Union Lviv
3.miesto Zdenko Vanka  MŠK Žiar nad Hronom
3.miesto Martin Pápay  FARMEX NITRA

M19 - KUMITE - Kadeti 14-15 rokov -70kg     Počet účastníkov: 6
1.miesto Daniel Bagita   KK TAIYÓ Kolárovo
2.miesto Patrik Šebők  FARMEX NITRA
3.miesto Filip Černík  Shotokan Karate-dó TJ Sadská
3.miesto Damian Drajna  Rapid Bratislava

M20 - KUMITE - Kadeti 14-15 rokov +70kg     Počet účastníkov: 4
1.miesto Tomáš Kósa  Dukla Banská Bystrica
2.miesto Denis Buchta  Spartak Myjava
3.miesto Martin Baňas  ŠKM-KK Stará Ľubovňa
3.miesto Matúš Senček   SK CMK Banska Bystrica

M21 - KUMITE - Juniori 16-17rokov -55kg     Počet účastníkov: 1

M22 - KUMITE - Juniori 16-17rokov -61kg     Počet účastníkov: 4
1.miesto Matej Hajdu  Športová škola karate
2.miesto Pavel Šutiak  Rapid Bratislava
3.miesto Adrián Tvrdý  KK ZZO Čadca
3.miesto Samuel Tapajčík  SK CMK Banska Bystrica

M23 - KUMITE - Juniori 16-17rokov -68kg     Počet účastníkov: 11
1.miesto David Podsklan  Dukla Banská Bystrica
2.miesto Michal Výrostko  MŠK Žiar nad Hronom
3.miesto Michal Gažo  KK IGLOW Spišská Nová Ves
3.miesto Maxim Malets  Union Lviv

M24 - KUMITE - Juniori 16-17rokov -76kg     Počet účastníkov: 1
1.miesto Ady Gyurik  Rapid Bratislava

M25 - KUMITE - Juniori 16-17rokov +76kg     Počet účastníkov: 3
1.miesto Attila Jóba  KK TAIYÓ Kolárovo
2.miesto Martin Baňas  Union Košice
3.miesto Richard Dolinič  MŠK Vranov nad Topľou

OPEN - KUMITE Kadeti 14-15 rokov     Počet účastníkov: 11
1.miesto Tomáš Kósa  Dukla Banská Bystrica
1.miesto David Maroši  Športová škola karate
3.miesto Michal Gažo  KK IGLOW Spišská Nová Ves
3.miesto Filip Černík  Shotokan Karate-dó TJ Sadská

OPEN - KUMITE Juniori 16-17 rokov     Počet účastníkov: 8
1.miesto Ady Gyurik  Rapid Bratislava
2.miesto Attila Jóba  KK TAIYÓ Kolárovo
3.miesto Valentine  Nayda  Union Lviv
3.miesto Ostap Gunchak  Union Lviv

OPEN - KUMITE Seniori 18+ rokov     Počet účastníkov: 14
1.miesto Yaroslav Horuna  Union Lviv
2.miesto Ilir Kabashi  FARMEX NITRA
3.miesto Pavol Bitto   KK Slovšport Trnava, o.z.
3.miesto Andryy  Tarashanko  Union Lviv


Z1 - KATA - Dievčatá 5-7 rokov     Počet účastníkov: 5
1.miesto Ingrid  Marková  Karate klub Topoľčany
2.miesto Patrícia  Hóková  KK Torashiro Nitra
3.miesto Dominika  Vnuková  Kachi Nitra
3.miesto Alžbeta  Škorvánková  Športová škola karate

Z2 - KATA - Dievčatá 8-9 rokov     Počet účastníkov: 17
1.miesto Linda  Predanocy  Real Team Trenčín
2.miesto LUCIA  HLAVAČKOVÁ  SLOVAN BRATISLAVA KARATE
3.miesto Nikol  Žáková  Kumade Topolčany
3.miesto Sofia  Štefaneková  Real Team Trenčín

Z3 - KATA - Dievčatá 10-11 rokov     Počet účastníkov: 20
1.miesto Nina  Kňazovčíková  Real Team Trenčín
2.miesto Simona  Bednarčíková  SHIHAN POPRAD
3.miesto Nina  Kvasnicová  Kachi Nitra
3.miesto Jaroslava  Ďurianová  Budokan Zvolen

Z4 - KATA - Dievčatá 12-13 rokov     Počet účastníkov: 8
1.miesto Michaela  Čukanová  Rapid Bratislava
2.miesto Vanesa  Jankurová  SHIHAN POPRAD
3.miesto Lucia  Mrázová  KK Ekonóm Trenčín
3.miesto Adela  Vlasáková  KK Ekonóm Trenčín

Z5 - KATA - Kadetky 14-15 rokov     Počet účastníkov: 8
1.miesto Nina  Hlavačková  Kachi Nitra
2.miesto Vanda  Vaňová  ŠŠK Prievidza
3.miesto Nikola  Jakubechová  ŠŠK Prievidza
3.miesto Agáta  Matušiková  Kachi Nitra

Z6 - KATA juniorky 16-17 rokov     Počet účastníkov: 3
1.miesto Ema  Brázdová  ŠŠK Prievidza
2.miesto Dominika  Bogárová  Dukla Banská Bystrica
3.miesto Simona  Pištová  KK Slovšport Trnava, o.z.

Z8 - KUMITE - Dievčatá 5-7 rokov -25kg     Počet účastníkov: 3
1.miesto Viktória  Vašíčková  KK Ekonóm Trenčín
2.miesto Dominika  Vnuková  Kachi Nitra
3.miesto Nikol  Ďurianová  MŠK Žiar nad Hronom

Z9 - KUMITE - Dievčatá 5-7 rokov +25kg     Počet účastníkov: 3
1.miesto Lucia  Polakovičová  Karate Klub Detva
2.miesto Patrícia  Hóková  KK Torashiro Nitra
3.miesto Ester   Knížatová  Kachi Nitra

Z10 - KUMITE - Dievčatá 8-9 rokov -28kg     Počet účastníkov: 9
1.miesto Veronika  Jalowiczorová  SHIHAN POPRAD
2.miesto Denisa  Blizmanová  Karate klub Katsudo Sabinov
3.miesto Vanesa  Borisová  KK Slovšport Trnava, o.z.
3.miesto Natália  Krnáčová  Karate Klub Detva

Z11 - KUMITE - Dievčatá 8-9 rokov +28kg     Počet účastníkov: 8
1.miesto Erika  Lakatoš  KK TAIYÓ Kolárovo
2.miesto Karin  Malchová  KK Torashiro Nitra
3.miesto Nina  Jeseničová  KK Torashiro Nitra
3.miesto Alexandra Katarína  Sekelská  ŠKM-KK Stará Ľubovňa

Z12 - KUMITE - Dievčatá 10-11rokov -35kg     Počet účastníkov: 9
1.miesto Veronika  Jalowiczorová  SHIHAN POPRAD
2.miesto Nina  Kvasnicová  Kachi Nitra
3.miesto Rebeka  Baková  Kachi Nitra
3.miesto Petra  Korčoková  Rapid Bratislava

Z13 - KUMITE - Dievčatá 10-11rokov +35kg     Počet účastníkov: 13
1.miesto Ema  Pápištová  KK Ekonóm Trenčín
2.miesto Barbora  Bačinská  AC Uniza Žilina
3.miesto Patrícia  Vanková  MŠK Žiar nad Hronom
3.miesto Lucia  Nová  Kachi Nitra

Z14 - KUMITE - Dievčatá 12-13rokov -45kg     Počet účastníkov: 11
1.miesto Adela  Vlasáková  KK Ekonóm Trenčín
2.miesto Veronika  Helferová  FARMEX NITRA
3.miesto Lucia  Mrázová  KK Ekonóm Trenčín
3.miesto Michaela  Čukanová  Rapid Bratislava

Z15 - KUMITE - Dievčatá  12-13rokov +45kg     Počet účastníkov: 11
1.miesto Zita  Bakayová  KK Torashiro Nitra
2.miesto Kristína  Tapferová  SHIHAN POPRAD
3.miesto Viktória  Snopková  MŠK Žiar nad Hronom
3.miesto Katarína  Staňová  AC Uniza Žilina

Z16 - KUMITE - Kadetky 14-15rokov -47kg     Počet účastníkov: 7
1.miesto Natália  Rajčanová  MŠK Žiar nad Hronom
2.miesto Kristína  Šimčiková  Karate klub Katsudo Sabinov
3.miesto Jennifer  Skerlan  KK BUNKAI Bratislava
3.miesto Osiejewska  Zofia  Budokan Wroclaw

Z17 - KUMITE - Kadetky 14-15rokov -54kg     Počet účastníkov: 10
1.miesto Laura  Pálinkášová  FARMEX NITRA
2.miesto Zoja  Zimnikovalová  KK IGLOW Spišská Nová Ves
3.miesto Laura  Petrovičová  SK CMK Banska Bystrica
3.miesto Victoria  Vashishyn  Union Lviv

Z18 - KUMITE - Kadetky 14-15rokov +54kg     Počet účastníkov: 10
1.miesto Eva  Kozárová  FARMEX NITRA
2.miesto Mercedes  Nehilová  SK CMK Banska Bystrica
3.miesto Kristína  Vavrušková  KK Lions Pardubice
3.miesto Simona  Čechová  FARMEX NITRA

Z19 - KUMITE - Juniorky 16-17rokov -48kg     Počet účastníkov: 3
1.miesto Dominika  Veisová  MŠK Žiar nad Hronom
2.miesto Solomia  Kmit  Union Lviv
3.miesto Tereza  Spálová  Športová škola karate

Z20 - KUMITE - Juniorky 16-17rokov -53kg     Počet účastníkov: 3
1.miesto Dominika  Bogárová  Dukla Banská Bystrica
2.miesto Terézia  Smetanová  Karate Klub KRETOVIČ Košice
3.miesto Nikola  Kabáčová  SK CMK Banska Bystrica

Z21 - KUMITE - Juniorky 16-17rokov -59kg     Počet účastníkov: 4
1.miesto Diana  Shostak  Union Lviv
2.miesto Viktória  Láliová  SK CMK Banska Bystrica
3.miesto Sára  Hrnková  AC Uniza Žilina
3.miesto Nina  Knipiglová  Karate klub Dolný Kubín

Z22 - KUMITE - Juniorky 16-17rokov +59kg     Počet účastníkov: 3
1.miesto Nina  Jelžová  MŠK Žiar nad Hronom
2.miesto Alexa  Hamšíková  SK CMK Banska Bystrica
3.miesto Zuzana   Opálková  KK Slovšport Trnava, o.z.

OPEN - KUMITE Kadetky 14-15 rokov     Počet účastníkov: 9
1.miesto Mercedes  Nehilová  SK CMK Banska Bystrica
2.miesto Sára  Krivdová  KK IGLOW Spišská Nová Ves
3.miesto Monika  Pekarčíková   SHIHAN POPRAD
3.miesto Zoja  Zimnikovalová  KK IGLOW Spišská Nová Ves

OPEN - KUMITE Juniorky 16-17 rokov     Počet účastníkov: 4
1.miesto Diana  Shostak  Union Lviv
2.miesto Nina  Jelžová  MŠK Žiar nad Hronom
3.miesto Nina  Knipiglová  Karate klub Dolný Kubín

OPEN - KUMITE Seniorky 18+ rokov     Počet účastníkov: 13
1.miesto Jana  Vojtikevičová  TJ Rapid Bratislava
2.miesto Halina  Melnyk  Union Lviv
3.miesto Miroslava  Kopúňová  Mugen
3.miesto Henriett  FÜLÖP   Klub karate Fortuna, HUN

OZNAMY

NAJBLIŽŠIA AKCIA :
Croatia Open
Dátum: 30.9 - 1.10.2017
Miesto konania: Rijeka, Croatia

VÝSLEDKY :
Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a mladších dorastencov1. kolo
Dátum:23.9.2017
Miesto konania:Košice
viac

FOTKY Z POSLEDNEJ AKCIE :
Budapest open 2017
Dátum:
16. - 17.9.2017
Miesto konania: Budapešť

KONTAKT :
Rázusová 2, Nitra
Email : monikavis@kachi.sk
  Tel.: +421 903 234 087



Bootcamp Nitra
bootcamp
Monika Višňovská
European karate champion
monika
.