O KLUBE
TRÉNERI
TRÉNINGY
NOVINKY
KALENDÁR
VÝSLEDKY
FOTKY
DOWNLOAD
BOOTCAMP
TAEBO
JÓGA
Vysledky sutaze
Kachikan Cup 2016    LANGUAGE:
PROPOZÍCIE VÝSLEDKY ŠTATISTIKA
UMIESTNENIA
Zoznam podľa
KATEGÓRII
ODHLÁSIŤ SA

K A C H I K A N    C U P    2 0 1 5
VÝSLEDKY SÚŤAŽE
M1 - KATA - Chlapci 5-7 rokov     Počet účastníkov: 4
1.miesto Matej Lipták  Rapid Bratislava
2.miesto Lukáš  Kostelný  Real Team Trenčín
3.miesto Martin  Kvasnica  Kachi Nitra
3.miesto Maxim Bako  Kachi Nitra

M2 - KATA - Chlapci 8-9rokov     Počet účastníkov: 19
1.miesto Denis Filip  Rapid Bratislava
2.miesto Matúš Dávid  Kachi Nitra
3.miesto Matúš Bielik  Kachi Nitra
3.miesto Daniel Piatnička  Kachi Nitra

M3 - KATA - Chlapci 10-11rokov     Počet účastníkov: 15
1.miesto Dominik Bohunický  Rapid Bratislava
2.miesto Denis Kunik  Kachi Nitra
3.miesto Ondrej Knížat  Kachi Nitra
3.miesto Samuel Bagocký  Kachi Nitra

M4 - KATA - Chlapci 12-13rokov     Počet účastníkov: 6
1.miesto Denis Kunik  Kachi Nitra
2.miesto Samuel Bagocký  Kachi Nitra
3.miesto Jaroslav Pišta  Slovšport Trnava
3.miesto Mário Kurucz  Corvin HE

M5 - KATA - Kadeti 14-15 rokov     Počet účastníkov: 3
1.miesto Enriko  Duška  Kachi Nitra
2.miesto Jaroslav Pišta  Slovšport Trnava
3.miesto Ivan Kvasnica  Slovšport Trnava

M6 - KATA - Juniori 16-17 rokov     Počet účastníkov: 1

M7 - KATA - Seniori 18+ rokov     Počet účastníkov: 3
3.miesto Martin  Kvasnica  Kachi Nitra
3.miesto Maxim Bako  Kachi Nitra

M8 - KUMITE - Chlapci 5-7 rokov -25kg     Počet účastníkov: 4
1.miesto Matej Lipták  Rapid Bratislava
2.miesto Lukáš  Kostelný  Real Team Trenčín
3.miesto Maxim Prno  KK Ekonom Trencin
3.miesto Urban  Beňo  MŠK Žiar nad Hronom

M9 - KUMITE - Chlapci 5-7 rokov +25kg     Počet účastníkov: 16
1.miesto Denis Filip  Rapid Bratislava
2.miesto Jakub Majba  Kachi Nitra
3.miesto Štefan  Pecen  Spartak Myjava
3.miesto Peter Koštial  Karate Klub Detva

M10 - KUMITE - Chlapci 8-9 rokov -28kg     Počet účastníkov: 13
1.miesto Lukáš Bohunický  Rapid Bratislava
2.miesto Adam Kulíšek  Spartak Myjava
3.miesto Matúš Bielik  Kachi Nitra
3.miesto Šimon Marko  Karate Klub Detva

M11 - KUMITE - Chlapci 8-9 rokov +28kg     Počet účastníkov: 15
1.miesto Martin  Čiaky  ŠK CMK Banská Bystrica
2.miesto Adam Pindjak  Torashiro Nitra
3.miesto Maroš Jurík  individuálni členovia SZK
3.miesto Roman Geršic  Slovšport Trnava

M12 - KUMITE - Chlapci 10-11rokov -35kg     Počet účastníkov: 14
1.miesto Šimon Kačírek  KK Kretovič Košice
2.miesto Dominik Bohunický  Rapid Bratislava
3.miesto Timotej Žbodák  KK Pezinok
3.miesto Adam  Buday  Drap Partizánske

M13 - KUMITE - Chlapci 10-11rokov +35kg     Počet účastníkov: 17
1.miesto Jakub Štetina  Spartak Myjava
2.miesto Igor Hauser  KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3.miesto Marek  Bielik  KK Pezinok
3.miesto Hrdlovic Šimon  KK Pezinok

M14 - KUMITE - Chlapci 12-13 rokov -45kg     Počet účastníkov: 10
1.miesto Patrik  Kaschný  Kachi Nitra
2.miesto Aris Nikolas Čela  MŠK Žiar nad Hronom
3.miesto Jozef Ambróz  ŠK CMK Banská Bystrica
3.miesto Adam JURÁK   ŠKM KK Stará Ľubovňa

M15 - KUMITE - Chlapci 12-13rokov +45kg     Počet účastníkov: 11
1.miesto KRISZTIÁN KRAMMER  GANKAKU BUDAPEST
2.miesto Oliver Schlett  KK ABC Komárno
3.miesto Patrik Kaschný  Kachi Nitra
3.miesto Lukáš  Gazdič  KK TJ Strojár Malacky

M16 - KUMITE - Kadeti 14-15 rokov -52kg     Počet účastníkov: 7
1.miesto Tomáš  Kósa  KK ABC Komárno
2.miesto Ákos Vermes  KK TAIYÓ Kolárovo
3.miesto Denis Buchta  Spartak Myjava
3.miesto Adam MAJIRSKÝ   ŠKM KK Stará Ľubovňa

M17 - KUMITE - Kadeti 14-15 rokov -57kg     Počet účastníkov: 5
1.miesto LEVENTE SZABÓ  GANKAKU BUDAPEST
2.miesto Mike Csongor  FORTUNA KARATE KLUB
3.miesto Samuel Bafrnec  Kachi Nitra
3.miesto Michal Opold  Kachi Nitra

M18 - KUMITE - Kadeti 14-15 rokov -63kg     Počet účastníkov: 2
1.miesto Attila Jóba  KK TAIYÓ Kolárovo
2.miesto Matúš Stúpala  Slovšport Trnava

M20 - KUMITE - Kadeti 14-15 rokov +70kg     Počet účastníkov: 7
1.miesto Tomáš  Kósa  KK ABC Komárno
1.miesto KRISZTIÁN KRAMMER  GANKAKU BUDAPEST
3.miesto Patrik Kaschný  Kachi Nitra
3.miesto Denis Buchta  Spartak Myjava
3.miesto Adam MAJIRSKÝ   ŠKM KK Stará Ľubovňa

M21 - KUMITE - Juniori 16-17rokov -55kg     Počet účastníkov: 8
1.miesto Attila Jóba  KK TAIYÓ Kolárovo
1.miesto LEVENTE SZABÓ  GANKAKU BUDAPEST
2.miesto Mike Csongor  FORTUNA KARATE KLUB
3.miesto Samuel Bafrnec  Kachi Nitra
3.miesto Michal Opold  Kachi Nitra


Z1 - KATA - Dievčatá 5-7 rokov     Počet účastníkov: 6
1.miesto Sofia  Štefaneková  Real Team Trenčín
2.miesto Senja  Trungelová  KK Triumph Šurany
3.miesto Sofia  Fialková  KK Triumph Šurany
3.miesto Linda  Predanocy   Real Team Trenčín

Z2 - KATA - Dievčatá 8-9 rokov     Počet účastníkov: 5
1.miesto Marika  Hrnčáriková  Real Team Trenčín
2.miesto Bianka   Polónyová  ŠK CMK Banská Bystrica
3.miesto Lakatošová  Erika  Corvin HE
3.miesto Svetlana  BABILIA   ŠKM KK Stará Ľubovňa

Z3 - KATA - Dievčatá 10-11 rokov     Počet účastníkov: 12
1.miesto Barbora  Hlavačková  Kachi Nitra
2.miesto Nina  Kvasnicová  individuálni členovia SZK
3.miesto Zuzana   Piatničková  Kachi Nitra
3.miesto Nina  Mésarošová  Kachi Nitra

Z4 - KATA - Dievčatá 12-13 rokov     Počet účastníkov: 9
1.miesto Nina  Hlavačková  Kachi Nitra
2.miesto Barbora  Hlavačková  Kachi Nitra
3.miesto Zuzana   Piatničková  Kachi Nitra
3.miesto Natália  Torišková  Kachi Nitra

Z5 - KATA - Kadetky 14-15 rokov     Počet účastníkov: 8
1.miesto Dominika  Bogárová  KK TAIYÓ Kolárovo
2.miesto Nina  Hlavačková  Kachi Nitra
3.miesto Verena  Kofinger  Austria
3.miesto Patricia  Bahledova  Austria

Z6 - KATA juniorky 16-17 rokov     Počet účastníkov: 3
1.miesto Patricia  Bahledova  Austria
2.miesto Victoria  Ott  Austria
3.miesto Klaudia  Mičková  Real Team Trenčín

Z7 - KATA seniorky 18+ rokov     Počet účastníkov: 2
3.miesto Linda  Predanocy   Real Team Trenčín

Z8 - KUMITE - Dievčatá 5-7 rokov -25kg     Počet účastníkov: 3
1.miesto Alexandra Katarína  SEKELSKÁ   ŠKM KK Stará Ľubovňa
2.miesto Radka  Kučerová  MŠK Žiar nad Hronom
3.miesto Ester   Knížatová  Kachi Nitra

Z9 - KUMITE - Dievčatá 5-7 rokov +25kg     Počet účastníkov: 5
1.miesto Veronika  Jalowiczorová  KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2.miesto Juliette  Slivková  Drap Partizánske
3.miesto Bibiana   Černáková  MŠK Žiar nad Hronom
3.miesto Zuzana   Mišovýchová  Drap Partizánske

Z10 - KUMITE - Dievčatá 8-9 rokov -28kg     Počet účastníkov: 6
1.miesto Bianka   Polónyová  ŠK CMK Banská Bystrica
2.miesto Stefania  Buchtová  Spartak Myjava
3.miesto Michaela  Mišová  KK OSA
3.miesto Lakatošová  Erika  Corvin HE

Z11 - KUMITE - Dievčatá 8-9 rokov +28kg     Počet účastníkov: 7
1.miesto Barbora  Hlavačková  Kachi Nitra
2.miesto Zuzana   Piatničková  Kachi Nitra
3.miesto Nina  Kvasnicová  individuálni členovia SZK
3.miesto Zinka  Smižanská  Rapid Bratislava

Z12 - KUMITE - Dievčatá 10-11rokov -35kg     Počet účastníkov: 9
1.miesto Viktória  Bolečková  individuálni členovia SZK
2.miesto Nina  Mésarošová  Kachi Nitra
3.miesto Lucia  Nová  Kachi Nitra
3.miesto Tamara  Martykanová  MŠK Žiar nad Hronom

Z13 - KUMITE - Dievčatá 10-11rokov +35kg     Počet účastníkov: 12
1.miesto Nina  Hlavačková  Kachi Nitra
2.miesto Diana  Schlettová  Rapid Bratislava
3.miesto Nina  Kvasnicová  individuálni členovia SZK
3.miesto Terézia  Ťažká  Karate klub MP Brezno

Z14 - KUMITE - Dievčatá 12-13rokov -45kg     Počet účastníkov: 7
1.miesto Veronika  Ostrihoňová  Karate Klub Detva
2.miesto Zita  Bakayová  Torashiro Nitra
3.miesto Natália  Vargová  Torashiro Nitra
3.miesto Terézia  Kotruchová  Karate Klub Detva

Z15 - KUMITE - Dievčatá  12-13rokov +45kg     Počet účastníkov: 6
1.miesto Dominika  Bogárová  KK TAIYÓ Kolárovo
2.miesto Tereza  Dobiašová  Spartak Myjava
3.miesto Nina  Hlavačková  Kachi Nitra
3.miesto Terézia  Kotruchová  Karate Klub Detva

Z16 - KUMITE - Kadetky 14-15rokov -47kg     Počet účastníkov: 4
1.miesto Zuzana  KALETOVÁ   ŠKM KK Stará Ľubovňa
2.miesto Nadine   Kramer  Austria
3.miesto Zuzana  Zajková  Karate klub MP Brezno
3.miesto Alica  Kramlová  Karate klub MP Brezno

Z17 - KUMITE - Kadetky 14-15rokov -54kg     Počet účastníkov: 7
1.miesto Lenka  Ťažká  ŠK CMK Banská Bystrica
2.miesto Diana  JURÁKOVÁ   ŠKM KK Stará Ľubovňa
3.miesto Hana  Kuklová  Kachi Nitra
3.miesto Petra  Hajdu  FORTUNA KARATE KLUB

Z18 - KUMITE - Kadetky 14-15rokov +54kg     Počet účastníkov: 3
1.miesto Tatiana  Tapajčíková  Karate klub MP Brezno
2.miesto Nina  Chudá  Drap Partizánske
3.miesto Victoria  Ott  Austria

Z20 - KUMITE - Juniorky 16-17rokov -53kg     Počet účastníkov: 5
1.miesto Dominika  Bogárová  KK TAIYÓ Kolárovo
1.miesto Zuzana  KALETOVÁ   ŠKM KK Stará Ľubovňa
2.miesto Nadine   Kramer  Austria
2.miesto Tereza  Dobiašová  Spartak Myjava
3.miesto Nina  Hlavačková  Kachi Nitra

Z21 - KUMITE - Juniorky 16-17rokov -59kg     Počet účastníkov: 7
1.miesto Lenka  Ťažká  ŠK CMK Banská Bystrica
1.miesto Tatiana  Tapajčíková  Karate klub MP Brezno
2.miesto Diana  JURÁKOVÁ   ŠKM KK Stará Ľubovňa
2.miesto Nina  Chudá  Drap Partizánske
3.miesto Victoria  Ott  Austria
3.miesto Hana  Kuklová  Kachi Nitra

OZNAMY

NAJBLIŽŠIA AKCIA :

Dátum: 0. - 0.0.0
Miesto konania:

VÝSLEDKY :
Majstrovstvá Slovenska kadetov a juniorov
Dátum:3.12.2016
Miesto konania:Trnava
viac

FOTKY Z POSLEDNEJ AKCIE :
Majstrovstvá Slovenska kadetov a juniorov
Dátum:
3.12.2016
Miesto konania: Trnava

KONTAKT :
Rázusová 2, Nitra
Email : monikavis@kachi.sk
  Tel.: +421 903 234 087
   




Bootcamp Nitra
bootcamp
Monika Višňovská
European karate champion
monika
.